Letný seminár

Kategórie
 
 
 
 
Pripravujeme - ŠACHTIČKY 2019
 
Pozvánka / Záväzná prihláška
 
 
Ohliadnutie sa za ŠACHTIČKAMI 2018

Cech strechárov Slovenska zorganizoval pre svojich členov, ich príbuzných, zamestnancov, známych, kolegov a  všetkých sympatizantov cechu, v  poradí už 21. ročník študijného seminára. Veríme, že tí, ktorí sa v tomto roku slnečného víkendu zúčastnili, si stále s radosťou pripomínajú spomienky a príjemne strávené chvíle so strechármi z celého Slovenska. A zároveň veríme, že pre tých, ktorí sa v tomto roku nezúčastnili, to bude inšpirácia k účasti na ďalší rok, pretože dobré meno a dobrá atmosféra tejto akcie v cechu neprestajne medzi členmi rezonuje. Už teraz sa tešíme na stretnutie s  Vami v roku 2019. Stále nám leží  na srdci milá povinnosť pripraviť Vám príjemne strávené chvíle. Záleží nám najmä na Vašej spokojnosti a pohode. A preto ako organizátori, už teraz máme jasné predstavy o tom, čím Vás prekvapíme na  sklonku budúcoročného leta. Budeme sa zasa snažiť  pripraviť pre Vás zážitkový víkend. Veríme, že sa nám to opäť podarí. Pripomeňme si aj najdôležitejšie momenty z víkendu 2018. Odborná prednáška a diskusné fórum na tému: „REALIZÁCIA STRIECH Z POHĽADU ENERGETICKEJ NÁROČNOSTI A PLATNEJ LEGISLATÍVY“ sa stretlo s veľkým ohlasom, a  to vďaka prednáške prednesenej profesionálnou a skúsenou strechárkou, Riadnou členkou CSS – Realizátorkou, Ing. Valériou Šepákovou, firma Š - STRECHY, spol. s r.o. Banská Bystrica. Na prednáške a diskusnom fóre mali možnosť spoločne sa stretnúť aj členovia cechu z Krajskej rady CSS za Banskobystrický kraj, ktorých pozvanie  a stretnutie zorganizoval člen Predstavenstva CSS a Krajský cechmajster CSS za Banskobystrický kraj Miroslav Kartik.

 

Kratochvíle a voľnočasové aktivity už tradične patrili deťom a športom dospelých, ktorých výsledky Vám práve na tomto mieste prinášame.

Nohejbal:

miesto: Conroof 1

miesto: Conroof 2

miesto: Víťazi

Volejbal:

miesto: Dachcom

miesto: Conroof

miesto: Víťazi

Futbal:

miesto: Dachcom

miesto: Víťazi

miesto: Alitrex

 
 
 
 
PARTNERSKÍ ČLENOVIA CSS

Knauf Wienerberger Isover Prefa Velux Terran Rockwool Blachotrapez Bramac Icopal Metalskoba Hpi Juta Metrotile Puren Topwet Kjg Ursa Doerken Rheinzink Voestalpine Tepore Sfsintec Siga 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia