Letný seminár

Kategórie
 
 
 
 
Pripravujeme - ŠACHTIČKY 2019
 
Pozvánka / Záväzná prihláška
 
 
Ohliadnutie sa za ŠACHTIČKAMI 2018

Cech strechárov Slovenska zorganizoval pre svojich členov, ich príbuzných, zamestnancov, známych, kolegov a  všetkých sympatizantov cechu, v  poradí už 21. ročník študijného seminára. Veríme, že tí, ktorí sa v tomto roku slnečného víkendu zúčastnili, si stále s radosťou pripomínajú spomienky a príjemne strávené chvíle so strechármi z celého Slovenska. A zároveň veríme, že pre tých, ktorí sa v tomto roku nezúčastnili, to bude inšpirácia k účasti na ďalší rok, pretože dobré meno a dobrá atmosféra tejto akcie v cechu neprestajne medzi členmi rezonuje. Už teraz sa tešíme na stretnutie s  Vami v roku 2019. Stále nám leží  na srdci milá povinnosť pripraviť Vám príjemne strávené chvíle. Záleží nám najmä na Vašej spokojnosti a pohode. A preto ako organizátori, už teraz máme jasné predstavy o tom, čím Vás prekvapíme na  sklonku budúcoročného leta. Budeme sa zasa snažiť  pripraviť pre Vás zážitkový víkend. Veríme, že sa nám to opäť podarí. Pripomeňme si aj najdôležitejšie momenty z víkendu 2018. Odborná prednáška a diskusné fórum na tému: „REALIZÁCIA STRIECH Z POHĽADU ENERGETICKEJ NÁROČNOSTI A PLATNEJ LEGISLATÍVY“ sa stretlo s veľkým ohlasom, a  to vďaka prednáške prednesenej profesionálnou a skúsenou strechárkou, Riadnou členkou CSS – Realizátorkou, Ing. Valériou Šepákovou, firma Š - STRECHY, spol. s r.o. Banská Bystrica. Na prednáške a diskusnom fóre mali možnosť spoločne sa stretnúť aj členovia cechu z Krajskej rady CSS za Banskobystrický kraj, ktorých pozvanie  a stretnutie zorganizoval člen Predstavenstva CSS a Krajský cechmajster CSS za Banskobystrický kraj Miroslav Kartik.

 

Kratochvíle a voľnočasové aktivity už tradične patrili deťom a športom dospelých, ktorých výsledky Vám práve na tomto mieste prinášame.

Nohejbal:

miesto: Conroof 1

miesto: Conroof 2

miesto: Víťazi

Volejbal:

miesto: Dachcom

miesto: Conroof

miesto: Víťazi

Futbal:

miesto: Dachcom

miesto: Víťazi

miesto: Alitrex

 
 
 
 
PARTNERSKÍ ČLENOVIA CSS

 Knauf  Wienerberger Isover Prefa Velux Terran Rockwool  Bramac Icopal Metalskoba Hpi Juta Metrotile Puren Topwet Kjg Ursa Doerken Rheinzink  Tepore  Siga 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia