CONECO Bratislava stánok

Kategórie
 
 
 
 
CONECO Bratislava stánok

Cech strechárov Slovenska sa každoročne prezentuje

na stavebnom veľtrhu CONECO

 

 
 
CONECO 2019

Výstavný areál Incheba otvoril svoje brány v stredu ráno 27. 3. 2019.  V Bratislave sa začal najväčší stavebný veľtrh na Slovensku Coneco 2019. Brány jubilejného 40. ročníka veľtrhu sa opäť zatvorili 30. 3. 2019 v sobotu podvečer. Na štvordňovej oslave stavebníctva Cech strechárov Slovenska už tradične zaujal svoje dôstojné miesto. V poradí dvadsiaty prvý rok cech využil ponuku na zriadenie vlastného prezentačného stánku na spropagovanie svojej širokej členskej základne. Odborná služba v stánku zložená z určených členov cechu, poskytovala bezplatné odborné poradenstvo návštevníkom veľtrhu. Vlastný prezentačný stánok na veľtrhu chápe vedenie cechu predovšetkým ako pomoc svojim vlastným členom. CSS v prezentačnom stánku intenzívne propagoval svojich 170 členov tak, že odborná služba a Kancelária CSS poskytovala kontaktné údaje verejnosti. Zároveň bola všetkým členom cechu poskytnutá možnosť osobne sa prezentovať v stánku počas trvania veľtrhu. Pokiaľ nevyužili túto možnosť prezentácie, bol im poskytnutý priestor na propagáciu členstva formou firemných písomných propagačným materiálov umiestnených v stánku. Poradenskou činnosťou a neustálou prezentáciou svojich členov sa cech snaží prebudiť záujem širokej verejnosti o kvalitu stavebných prác a špeciálne stavebných prác súvisiacich so zastrešením stavieb, ktorých chce byť Cech strechárov Slovenska so svojou členskou základňou, garantom. Vzhľadom na to, že vývoj nových technológií v oblasti strešných systémov napreduje veľmi rýchlo, je potrebné nové trendy neustále propagovať a uplatňovať v praxi. Za zmienku stojí spomenúť aj 21. ročník Majstrovstiev Slovenska strechárskych remesiel žiakov odborných škôl s medzinárodnou účasťou. Je to jedno z mála pretrvávajúcich podujatí slúžiacich na podporu a propagáciu stavebného odborného školstva na Slovensku, ktorý Cech strechárov Slovenska zorganizoval v rámci sprievodného programu veľtrhu. Prezentačný stánok cechu je miestom pre zaujímavé stretnutia rôznych hostí, záujemcov o členstvo v CSS, súčasných členov cechu a sympatizantov cechu. Aj rok 2019 práve počas veľtrhu Coneco opäť ukázal, že smerovanie aktivít a činnosti cechu je správne. Snaha členov predstavenstva cechu bude napredovať v tejto línii aj v budúcnosti.

 

 

 
 
CONECO 2017

CONECO SYMBOL ZAČIATKU  

STAVEBNEJ SEZÓNY

 

Na výstavisku Incheba Expo Bratislava sa v dňoch 22. - 25. marca 2017 konal 38. ročník medzinárodného veľtrhu stavebníctva Coneco, 27. ročník medzinárodného veľtrhu energetickej efektívnosti Racioenergia a 4. ročník výstavy Voda, ktoré navštívilo 92 827 návštevníkov. Na ploche 35 000 m2 bola prezentovaná ponuka 460 vystavovateľov z 11 krajín sveta.

 

VIAC...

 

 
 

 

 

 

 
 
CONECO 2016

V poradí už 37. ročník medzinárodného veľtrhu stavebníctva Coneco, ktorý bol sprevádzaný 26. ročníkom medzinárodného veľtrhu energetickej efektívnosti Racioenergia sa uskutočnil od 6. do 9. apríla 2016 na bratislavskom výstavisku Incheba na pravom brehu Dunaja. Veľtrh bol sprevádzaný špecializovanými výstavami Drevodomy, Pasívne domy a Voda. Medzi 465 vystavovateľmi z 13 krajín nechýbal ani tento rok Cech strechárov Slovenska.

 

VIAC...

 
 

 

 

 
 
Sprievodné podujatia

Prinášame Vám prepojenie komplexných informácií: normy, možnosti LPL materiálov a výrobkov z nich. To všetko v ucelenej podobe "na jednom mieste" pre všeobecný prehľad odbornej verejnosti a najmä projektantov...

 

 

Pozvánka...

 

Prihláška...


 

23. odborná konferencia

 

Teória a konštrukcie pozemných stavieb

 

OBNOVA BUDOV V ULTRANÍZKOENERGETICKEJ ÚROVNI VÝSTAVBY

 

6. apríla 2016 v EXPO Clube INCHEBA a.s.

 

Pozvánka...

 

Prihláška...


 
 
 
 
PARTNERSKÍ ČLENOVIA CSS

 Knauf  Wienerberger Isover Prefa Velux Terran Rockwool Blachotrapez Bramac Icopal Metalskoba Hpi Juta Metrotile Puren Topwet Kjg Ursa Doerken Rheinzink Voestalpine Tepore  Siga 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia